گیلان همچنان در وضعیت احساساتی است | انسان همدستی نکنند؛ موج دوم کرونا می رسد

بوسیله گزارش همشهری آنلاین به نقل از تسنیم، محمدحسین قربانی پافشاری کرد: اگر شریک های مردم و تعظیم دستورالعمل های وزارت بهداشت دنباله پدیدار نکند، موج دوم شیوع ویروس کرونا درون استان گیلان آغاز می شود.

پاسبان مردم آستانه اشرفیه در محفل با تأکید پیاده شدن اینکه تو رخساره مبدا موج دوم فعالیت ویروس کرونا در گیلان، میزان زیان ها و آسیب های شاگرد از آن به مراتب بیشتر از وهله مطلع است اظهار داشت: ما نگران خلق این شرایط درون گیلان هستیم زیرا کادر بهداشت و علاج استان بوسیله علت هفته ها کار ابدار و مداوم خسته است.

نماینده تام الاختیار وزیر بهداشت در گیلان به سخنان امروز سخنگوی وزارت بهداشت و درمان که داخل آن تعداد مبتلایان کل کشور به ویروس کرونا داخل ۲۴ ساعت گذشته را هزاره و ۲۰۰ نفر اعلام کرد، رمز کرد و گفت: این آمارها نشان دهنده یک اخبار خطر است. بنابراین از مردم می خواهیم تا پایان تعطیلات فروردین با ستاد مدیریت بحران کرونا همکاری کنند.

قربانی از راه اندازی نقاهتگاه ۲ هزار تختخوابی تهران توسط نیروهای مسلح با محوریت نیروی زمینی و ارتش واج گفت و افزود: تمام این اقدامات نشان می دهد زمینه برای ایجاد موج دوم بحران عالمگیر کرونا مستعد است و انسان داخل کنار پرهیز از هرگونه سفر، باید اقدامات احتیاطی را بیشتر از قبل جدی بگیرند.

وی در ادامه پیاده شدن برخورد شدید با افراد خواه عاملان تولید و عرضه مواد الکلی تقلبی درون استان گیلان تأکید کرد و تقریر داشت: هرگونه دخالت در امور بهداشتی و درمانی عواقب بیش مشقت دارد و بدون تردید ستاد مقابله با ویروس کرونا و قوه قضائیه بوسیله شدت با مصادیق آن برخورد می کنند.

پلیس تام الاختیار وزیر بهداشت در گیلان در پاسخ به اینکه آیا تاکنون مواردی مبنی بر تولید و عرضه فرآورده های الکلی تقلبی در این استان مشاهده شده است یا خیر عنوان کرد: در گیلان آن طور که تو سایر نقاط سرزمین شاهدش بودیم، این اتفاقات به ندرت رخ داده که این حاصل شریک شدن خوب ناظران سازمان طعام و دارو و دستگاه قضا است.

قربانی به صحبت های دیروز آقایی معاون مدنی و پیشگیری از تصادف بزه دادگستری کل گیلان اشاره کرد و تقریر داشت: تلاش های جهادگونه زیاد زیادی برای آرام کردن نسبی شرایط استان گیلان انجام شد. بنابراین با کسانی که درون هر فضایی با مصونیت مردم بازی کنند، باید به شدت تلاقی شود و شخص خطاکار بوسیله اشد مجازات برسد.

کارپرداز رئیس کمیسیون بهداشت و درمان کمیسیون انبازی آدم استان گیلان با ستاد مقابله با ویروس کرونا را رضایت بخش خواند و با اعتراف اینکه در صورت دنباله این شرایط، کنترل قطعی جنگ مقدور خواهد بود تصریح کرد: بنده مجدداً باید اخبار کنم که گیلان همچنان مجتمع بحران کرونا سرزمین است و این استان درون شرایط حساسی قرار دارد.